מה זה קוד ההתחברות?


שיטה רוחנית – מעשית, להשגת מטרות אישיות והעצמת הסביבה.
קוד שמאפשר לחיות בפשטות נטולת מאמץ. פשוט להיות במקום הנכון ולמגנט את האנרגיות הנכונות.
איך זה נעשה? איך נוכל למגנט את המחשבות הנכונות והטובות עבורנו, כאשר כל כך הרבה מחשבות עוברות לנו בראש במהלך היום?
עליתי על שיטה שפשוט עובדת. לאורך זמן.
איך הגעתי לזה?
עבדתי בהנהגה של תנועת נוער ואחד מהתפקידים שלי היה ליווי של רכזים של מרכזי נוער ברחבי הארץ. הייתי צריכה ללמד אותם להיות מנהלים טובים, לנהל טוב את הצוות שלהם, להיות יצירתיים ומדריכים מעולים שלא מפחדים לנסות דברים חדשים, מאחר ומדובר באוכולסיות מאד מגוונות. חלקם באופן טבעי פרחו אבל רובם נשחקו מהר מאד והרגישו חוסר יכולת וחוסר משמעות. כשנכנסתי לתפקיד הזה הרגשתי מחויבות לפצח את השיטה. מה הופך בן אדם אחד לחוסר יכולת עם תחושה של חוסר מימוש עצמי, תחושה של חוסר עונים ופחד ענק מכל שינוי הכי קטן, מכל משימה חדשה. ולעומתו, בן אדם אחר פורח מתוך אומץ, מסכים לעשות דברים חדשים ולהיות איש צוות מעולה.
רציתי למצוא דרך ללמד את כולם להגיע למצב שבו הם מעזים לנסות דברים חדשים, למצב שבו הם חשים את עצמם מוצלחים ומוכנים לקדם את כל הסביבה שלהם יחד איתם.
במקביל נכנסתי לעולם הרוחני והתחלתי להיות מוזיקאית פעילה ולטפל במוזיקה, עברתי הכשרה להיות מטפלת ומורה לתטא הילינג והתחלתי לעשות בדיקות על עצמי. לקחתי את הכל צעד אחד קדימה. בעזרת המוזיקה והתטא הילינג, שיחקתי עם רעיונות של בריאת מציאות ועם "עבודת פחדים". כל פעם שראיתי שמשהו עובד עם עצמי, הפכתי את זה לטכניקה ובדקתי אותה עם הרכזים שהנחיתי. מהר מאד ראיתי תוצאות.
וכך, לאט לאט עם השנים פיתחתי טכניקה. שיטה שעובדת לי שוב ושוב ושוב. עם מטופלים, עם קבוצות גדולת שהנחיתי, וכמובן עם עצמי. שיטה שעוזרת לאנשים להפסיק להתנהל מתוך הפחדים שלהם. שיטה שעוזרת לאנשים לברוא מציאות שמתאימה להם הרבה יותר מהמציאות הנוכחית. וככה ליצור חוויה של שמחה ביום יום, של עשיה מתוך תשוקה, התרגשות, ויצירתיות. לטכניקה שפיתחתי, החלטתי לקרוא קוד ההתחברות. שם שמבטא את המהות של הטכניקה. התחברות עמוקה למהות של מי שאנחנו.  
במפגש של קוד ההתחברות, נעבור תהליך קצר שיאפשר לפחדים ולמחשבות שחוסמות ומקטינות אותנו להתפוגג. ונמגנט מחשבות חיוביות אשר יוצרות חווית חיים חיובית ומפתחת. כל זה בעזרת מוזיקה, תדרים ודמיון מודרך.

מה זה קוד ההתחברות? מה זה קוד ההתחברות? מה זה קוד ההתחברות?