ימי גיבוש והעצמה לחברות


הקול הפנימי של כולנו

בעזרת שירה משותפת בליווי גיטרה ודמיון מודרך, נעבור תהליך של הרגעות והתחברות של כל אחד לעצמו ולמקום הנעים שלו. במהלך הסדנה נתרגל מיגנוט של מחשבות חיוביות ונקבע אותן בתת מודע בעזרת טכניקה של צלילים מרפאים. מוזיקה היא כלי מאד עוצמתי מפני שהוא עוזר לתהליכים לשקוע לתוך התת מודע. וכך, הדפוסים היום יומיים משתנים.

קרא עוד

כשהפחד מנהל אותי

סדנה חוויתית, מצחיקה ועמוקה לעבודה עם הפחדים שלנו. אחד הפחדים המרכזיים הוא פחד מהתפתחות ושינוי. לכן הרבה פעמים גם כשמישהו מאד רוצה לעבור שינוי הוא לא באמת מצליח בגלל הדפוסים הישנים. בסדנה נשיל את הדפוסים הישנים והעובדים יקבלו כלים פרקטיים לעבודה עם הפחדים שמנהלים אותם.

קרא עוד

כשאנשים נפגשים

בסדנה הזאת נלמד איך המערכת הרגשית שלנו מגיבה לסוגים שונים של אנשים באופן אוטומטי. האוטומט הזה לא משרת אותנו ובשביל סביבת עבודה טובה צריך ללמוד לנתב את המערכת הרגשית ככה שנוכל לזהות פוטנציאל בכל אדם שנראה. בסדנה נלמד איך לשנות את התגובות שנראות לנו אוטומטית כלפי סוגים שונים של אנשים ואף לחוש חוויה טובה ונעימה יותר בסביבה של אנשים שונים. כל זה בעזרת כלים פרקטיים שניתן לממש מיידית.

קרא עוד

פיתוח האינטואיציה - סדנה לצוות הניהולי

הסדנה מיודעת למנהלים שחייבים לדעת מה מפעיל אנשים אחרים... בסדנה נקבל כלים להקשבה כדי לזהות מה נכון לסיטואציה ומה יכול להניע את האדם שנמצא מולנו. בעזרת טכניקות שונות שמפתחות את האינטואיציה נלמד להגיד את הדבר הנכון בזמן הנכון, לסמוך על ההרגשה הפנימית וכך להפוך למנהל הרבה יותר טוב. נלמד לעבוד בחיבור בין הראש לתחושות בטן.

קרא עוד