fbpx

קורס זימון זוגיות

 

תהליך ממוקד לזימון זוגיות מטיבה ומשחררת

5 מפגשים קבוצתיים –  שעה וחצי כל מפגש

2 מפגשים אישיים – 40 דקות כל מפגש

קובצת וואטסאפ תומכת בה אשלח לכן כל יום משימות קטנות שיעזרו להעצים את התהליך.

הקורס הקרוב יתחיל ביום שלישי 9.1 בשעה 20:00 וימשך חמישה שבועות – פעם בשבוע

זימון זוגיות - הלב הסקרן

כששמנסים משהו שוב ושוב והוא לא מצליח, זה סימן שיש משהו שאנחנו מפספסים. זה נכון לגבי כל נושא בחיים. בתחום הזוגיות יש כמה נקודות עיוורון שחוזרות על עצמן אשר זיהיתי בין עשרות התהליכים שליוויתי. מתוך זיהוי נקודות העיוורון שחוזרות על עצמן בחרתי ארבעה נושאים מרכזיים לתהילך


נושאים מרכזיים לתהליך

זימון זוגיות – הרבה נאמר על מחשבה יוצרת מציאות. אבל מה אם המחשבה שלי לא מתאימה לי?  איך אני יודעת מה אני באמת רוצה? ואיך אני מדייקת את הזימון שלי בצורה הכי טובה עבורי?

גבולות – נלמד להתמודד עם הפחד להציב גבולות, ועם הפחד שהגבולות שהצבנו לא ישמעו וייחצו. נעבור תהליך של ריפוי לכל אותן הפעמים בהן הגבולות שלנו נחצו. כל עוד נושא הגבולות יהיה לא פתור, אנחנו נזמן בני זוג שימשיכו לאתגר את הגבולות שלנו או שנפחד לזמן זוגיות כלל כדי שלא יאתגרו את הגבולות שלנו. 

הורים – קשר בין ההורים והיחס של ההורים כלפינו. כל זה משפיע על בני הזוג שנזמן מאחר ובאופן בלתי מודע, כשהיינו קטנים למדנו דפוס מסויים וכל חיינו נמשיך לשחזר אותו אלא אם נשנה אותו משורשו.

אשמה – תחושת האשמה הינה מכשול קשוח וערמומי בדרכנו לזוגיות מטיבה. אשמה על העבר, ניסיון לרצות בהווה, ועוד. את האשמה קשה לשחרר אבל קל ללמוד לעבוד איתה כך שהיא לא תנהל אותנו

מחיר הקורס הינו 1200 ש”ח. מחיר פיילוט – 500 ש”ח.

קורס הפיילוט יתחיל ביום שלישי 9.1 בשעה 20:00 וימשך חמישה שבועות – פעם בשבוע

 
 
התהליך ילווה ב 2 מפגשים אישיים בני 40 דקות לכל אחת מהמשתתפות.
זאת כדי לוודא שכל אחד יוצאת מהתהליך במצב שכל מה שצריך להיות משוחרר ופתור אצלה השתחרר לגמרי.
אני רוצה שלא יהיה שום מחסום שימנע מכן להגיע לזוגיות שתעשה טוב לליבכן ולסביבתכן. 
 
בנוסף, התהליך יהיה עטוף בקבוצת וואטסאפ תומכת בה אשלח לכן כל יום משימות קטנות שיעזרו להעצים את התהליך. 

אני מבינה אתכן

אין דבר בעולם הזה שיכל היה להוציא אותי מדעתי לחלוטין כמו כשאמא שלי היתה מעלה בפני את נושא הזוגיות. הכי עיצבן אותי כשהיא רצתה להכיר לי מישהו. רגע, בעצם הכי עיצבן אותי כשהייתי כועסת עליה והיא היתה עונה “אני רק רוצה שתהיי מאושרת!”. “מה, ואת חושבת שני לא יכלה להיות מאושרת בלי זוגיות?!” הטחתי אליה חזרה, והלב שלי נשבר שהיא לא מקבלת את חיי כפי שהם, שאני לא מספיק טובה ככה כמו שאני. ניסיתי כל כך הרבה ולא הצלחתי, והשאלות החוזרות רק העצימו את חוסר ההצלחה שלי.

זה חירפן אותי בצורה לא מידתית. זה היה כמו תקליט שבור, כל דבר שרציתי לעשות, כל טיול או תחביב, סביב הכל היא שאלה “אבל איך תכירי ככה מישהו?”. זה היה שם כל הזמן בלי הפסקה ואני השגעתי. הזמן היחיד שקיבלתי קצת שקט היה כשהתמודדתי עם סרטן. אבל איך שנגמר הכימו, התקליט חזר לנגן ואני חזרתי להתחרפן מעצבים בלתי סבירים ובלתי נשלטים. 
שום דבר לא יכל היה לעצור את זה. 
אני כל כך כעסתי.

וכשסוף סוף הכרתי מישהו שידעתי שמתאים לי, את מיכה, שהפך בהמשך לבעלי, לא רציתי לספר לה עליו, כי עיצבן אותי שזה ישמח אותה. מבינים כמה זה שיגע אותי? 
אני הכרתי את מיכה בגיל 32, כך שהיו לי הרבה מאד שונים של דייטים כושלים, חוויות מבאסות, מחיקת אפליקציות והתקנתן מחדש, החלקות לא מועילות ימינה ושמאלה ומערכות יחסים קצרות שלא הובילו לשום מקום. 
אני מכירה את הכאב הזה. 
אני יודעת כמה זה מתסכל לשבת בארוחה משפחתית ושוב לשמוע שאלות מציקות והצעות מרגיזות לשידוכים מביכים. אני יודעת כמה זה מתסכל לנסות שוב ושוב ולהרגיש את תחושת ה”כישלוון” הזו. 
ולכן יצרתי את התהליך הזה, שעוברים יחד כקבוצה.
מה שיפה בתהליך קבוצתי זו העובדה שלומדים אחת מהשניה, ומתעצמים דרך התהליכים של חברות הקבוצה. מהנסיון שלי, תהליך שאחד על אחד היה לוקח שנה, לוקח שבוע עם קבוצה. דבר נוסף שהיה לי חשוב ליצור בתהליך הזה, הוא לפוגג את תחושת הבדידות וחוסר המובנות. ליצור מעגל מחבק ותומך שיעזור לכל אחת בדרכה. 

מחיר הקורס הינו 1200 ש”ח. מחיר פיילוט – 500 ש”ח

מעדיפים תהליך אישי? כנסו לפה – 

לשיטה שפיתחתי וששימשה אותי במהלך ההתמודדות עם מחלת הסרטן קראתי “הלב הסקרן”. זאת מפני שהגישה מבוססת על התבוננות סקרנית אל מעמקי הנפש. הגישה הסקרנית פותחת עולם חדש של התבוננות מפוקחת ומשחררת

כשמדמיינים שמתחברים לעומק שבלב מגיעים למקור של אור שמחבר אותנו למהות עמוקה אשר מעבר לתפיסות, מחשבות ורעיונות.  וכך, באופן מודע לשנות דפוסים המפריעים לפעול ולהשתנות.

מה זה "הלב הסקרן"?

דרך אימון והתפתחות שמתמקדת בטיפול בבעיה עצמה על ידי ליווי של תהליך המבוסס על עיקרון רגשי של התחברות אל הלב.

במהלך המפגשים השונים בקליניקה זיהיתי את הצורך של האנשים שמגיעים אלי להגיע למקום פנימי בתוכם שיאפשר להם להרגיש אחראים על פתרון הבעיה של עצמם. חיפשתי דרך להביא אותם למצב בו הם יוכלו לעשות את זה כמה שיותר מהר, פשוט ונקודתי. חיפשתי דרך להגיע ישר לשורש העניין.

המפגש מתמקד בחיבור לקול הפנימי, לאינטואיצה ולתת מודע. זאת בעזרת שיחה, ותהליך בדמיון מודרך.

קצת עלי

עלמה גלית פיין, יועצת חינוכית בהכשרה, בעלת עשר שנות ניסיון בעולם ההדרכה והעצמת ילדים, בני נוער ומבוגרים. בנוסף, משנת 2015 מטפלת בתטא הילינג ומשנת 2016 מורה לתטא-הילינג, עוסקת בליווי רגשי, הנחיית סדנאות והרצאות לשינוי והעצמה.

איך זה עובד?

אנחנו עובדים דרך שיחה ודרך תרגילי דמיון מודרך וחיבור ללב

המפגש ממוקד לשינוי התפיסות המעקבות, הזכרונות והרגשות בתת המודע שלנו

במפגשים אני משתמשת בכלים האינטואיטיבים והאנרגטים שברשותי כדי להעמיק את התהליך

 

בשיטת הלב הסקרן המיקוד הוא על תהליכים ממוקדים ומהירים יחסית. 

שאלות? דברו איתי!

בלוג

הפחד של דור ה Y

הפחד הכי נפוץ אצלנו, בני דור ה Y, הוא פחד מחוסר מימוש. פחד להתעורר עוד 20 30 שנה ולהגיד “זה מה שעשיתי?” “סיימתי את התואר

המשך לבלוג »