עלמה גלית פיין

טיפול בתטא הילינג ובדמיון מודרך בעזרת שיטה שעובדת באמצעות חיבור ישיר לתת-המודע אפשר לשנות את הדפוסים המחשבתיים, התגובות הפיזיות ואפילו את הרגשות.
אני משלבת את התטא הילינג עם שיטות נוספות.
הטיפול מתקיים אחד על אחד בקליניקה שלי בתל אביב (ממש קרוב לעזריאלי ושרונה) אפשר גם לקיים סשן אונליין.
הטיפול הוא ללא מגע. אלא הילינג אנרגטי שעובד עם שינוי עמוק של האמונות והדפוסים.

בשנת 2015 הייתי בתקופה בה חיפשתי משמעות לחיי.
הכל היה כביכול טוב אבל הרגשתי שמשהו חסר. חיפשתי
וחיפשתי. יום אחד שמעתי את השיר של הרב קוק – בֶּן
אָדָם, עֲלֵה לְמַעְלָה עֲלֵה.

כִּי כּחַֹ עַז לְך ישֵׁ לְך כַּנפְֵי רוחַּ, כַּנפְֵי נשְָׁרִים אַבִּירִים.
אַל תְּכַחֵשׁ בָּם פֶּן יכְָחַשׁו לְך.ָ
דּרושׁ אוֹתָם – ויְמִָּצְאו לְך מִידָ

הבנתי שכל הזמן הזה אני התכחשתי לכנפיים שלי. ומאותו רגע התחלתי לחפש אותם. לא ידעתי אפילו מה אני מחפשת אבל ידעתי שיש שם משהו שחסר לי. התחלתי להתעניין בשיטות שונות להתפחות והגעתי לקורס תטא הילינג. מיד התאהבתי. בלימודי התטא הילינג קיבלתי כלים ממשיים לעבוד עם התת מודע, עם התודעה ועם האמונות שניהלו אותי. שמתי לב כמה אמונות מגבילות שמרתי בתת המודע שלי והתחלתי לאט לאט לשחרר עוד ועוד אמונות ולשנות את תפיסותי. ככל שהעמקתי בתהליך כך גם חיי השתנו.

אחרי שלמדתי את הקורס הראשון המשכתי לקורס מתקדמים, קורס אנטומיה אינטואיטיבית, קורס טיפולי של חקירה לעומק, קורס סול מייט, קורס משחק החיים, קורס יחסי עולם ועברתי הכשרה אצל מייסדת השיטה ללמד את שני הקורסים הבסיסיים בתטא הילינג.

במסגרת עבודתי בחטיבה פיתחתי שיעור חדש שנקרא “שיעור אינטואיצה” במהלך השיעור לימדתי ילדים בכיתה ז להקשיב לעצמם, להרגיש את הלב שלהם ואת הלב של חבריהם בקבוצה, הם למדו לעשות עבודה עם האמונות שלהם ואם הרגשות שלהם בלי להשליך אותם על אחרים. כך שילבתי בין אהבתי לחינוך לתרגול הרוחני

התשוקה שלי היא להביא את השיטות של עבודת עומק עם התודעה לכל אנשים מכל הסוגים כך שכולם יוכלו להנות מחיים מלאים ושמחים יותר. כך שכולם יוכלו לחוות את ההגשמה של עצמם בזוגיות, בעבודה, במשפחה וביום יום בצורה מלאה ועומקה.

ביום אביבי ונעים של הראשון לאפריל 2020 הודיעו לי שיש לי סרטן. קבעו לי ניתוח דחוף לעוד שבועיים . המתח כשמגלים דבר כזה הוא עצום,לא יכלתי לשאת את המחשבה של להתמסר לטיפול הרפואי, לניתוח ושל כל מה שיוצא בזה.

הרגשתי בושה, איך אני מטפלת באחרים וחולה בעצמי? הרחמים העצמיים משכו אותי לבורות של חרדות ופחדים, שנראה שאין להם סוף. לא פחדתי למות, ולא פחדתי מסרטן. אבל כל כך פחדתי מהניתוח, וכל הדעות שתמיד היו לי וסביבי לגבי הרפואה הקונבנציונלית הרעילו את מחשבותי. פחדתי לחיות בלי שד, פחדתי ‘להפסיד’ במשחק ולהודות שאני לא מצליחה לרפא את עצמי באופן טבעי ואלטרנטיבי, פחדתי מהכימותרפיה שתבוא ומאיבוד השיער. הייתי קרועה לחלוטין בין כל האמונות, הרעיונות, התפיסה שלי את עצמי והציפיות שלי מעצמי לבין המציאות.

לא יכולתי להרשות לעצמי לדחות את הניתוח ולקחת עוד זמן לבדוק את ההתכנות של החלמה טבעית כי המצב שהשתקף מכל הבדיקות היה קריטי. מעולם לא חשתי כל כך חסרת אונים. ניסיתי לקבל תשובות מבחוץ, חיכיתי ורציתי שמישהו יגיד לי מה לעשות.

כשלפתע הבנתי! “מצחיקה שכמותי,
איך שכחתי אני עצמי מה שאני מלמדת את כולם?!”

להקשיב ללב זה אומר לכוון את תשומת הלב בדמיון ללב האנרגטי, כלומר לדמיין שמעבר ללב הפועם שמזרים דם ומחייה את הגוף יש חוכמה עמוקה ושמובילה לאור חזק ובהיר, האור הזה הוא מקור לידע על העבר, הווה והעתיד, והוא מקור שניתן ללמוד ממנו ולהתחזק מהחיבור אליו. מקור זמין וחינמי לכל דורש.

גיליתי בליבי את הסיבות הרגשיות לסרטן. ראיתי שהסרטן שלי נוצר בגלל שלא הקשבתי לעצמי, רבתי עם הטבע שלי, ניסיתי לרצות אחרים ולהיות מישהו שאני פשוט לא. בדקתי מה גרם לי לפעול כך, וגיליתי שמגיל צעיר רבתי עם הרגשות שלי, ניסיתי להדחיק אותם והחלטתי שלהרגיש זה לא טוב. סבלתי בילדות מהתפרצויות זעם וכעסתי על עצמי יותר ויותר. הכעס הזה נאגר עוד ועוד במהלך חיי, בשקט ובלי ששמתי לב. וברגע שהוא הבשיל לכדי שחרור הוא בא לידי ביטוי כגידול סרטני.

כשהסכמתי להתחבר ללב ולראות את הדברים כפי שהם, בלי מסננים של מה הייתי רוצה לראות, בלי מסננת של פחדים רצונות או ציפיות, אלא בפשטות וסקרנות, נגלה בפני עולם נפלא של שחרור ואושר בלתי תלויים

חשתי הקלה עמוקה. “ומה לעשות עם הניתוח?” תהייתי. ולהפתעתי הלב אמר את ההפך ממה שיכולתי לצפות. הלב שלי ביקש לעשות את הניתוח. “יש שם אור ענק. זה הכיוון הכי יפה והכי נכון. שם השיעור שלך”, זה מה שהלב שלי אמר לי. הלב שלי מבקש בשבילי ניתוח? יכול להיות שהתפיסה שלי של מה רוחני, טבעי ונכון ומה לא היא פשוט שגויה? שאין בעצם נכון או לא נכון פה, ושזה פשוט אישי? הרגעים האלה, של התמסרות לקול ששמעתי מהעומק של הלב שלי הביאו עימם רוגע עצום, פתיחות נעימה ושלווה. כל כך שמחתי, אני יודעת מה הדבר הנכון לעשות! וזה הגיע מבפנים! חשתי שחרור עצום.

ב MRI וב PETCT ראו נגע במערכת הלימפה. כשרואים משהו בבדיקות האלה זה בדרך כלל אומר שיש משהו ממשי וגדול מספיק בשביל שיראו. התפשטות ללימפה זה טיפול הרבה יותר מסובך מגידול מקומי.

 אבל קרה לי נס. סיפרו לי שהכירורג יצא מאושר מהניתוח וסיפר בהתפעלות על כך שהלימפה שלי נקיה. אולי כל הבדיקות טעו.  ואולי כן הצלחתי בשלושת הימים שהיו לי בין בדיקת ה PETCT לניתוח ליצור נס קטן. ברגע שהקשבתי ללב והרשתי לעצמי להתמסר למצב הנתון, נרגעתי וסף הלחץ ירד והצלחתי סוף סוף לבדוק ולגלות את המקור הרגשי לסרטן, אולי נוצר לי ריפוי קטן – גדול ונמנעה התפשטות מסוכנת של הגידול. אני מאד נזהרת בעודי כותבת שורות אלו, מפני שאולי באמת הייתה טעות בשתי הבדיקות, ואני לא רוצה להכריז ש’הנה, תראו, הצלחתי לרפא את עצמי! תוך יומיים להעלים נגע סרטני בלימפה’, כי אולי באמת זו הייתה רק טעות בבדיקות. אבל אני כן יכולה להגיד בקול גדול ברור וחזק שלמדתי איך להתמודד עם קושי עצום שהחיים זימנו לי, ולא רק להתמודד איתו אלא להפוך את המשבר העצום שפקד את חיי להזדמנות גדולה ולקרש קפיצה לשינוי והתפתחות אישית אדירים.

Loading...