fbpx

הפחד של דור ה Y

הפחד של דור ה Y

הפחד הכי נפוץ אצלנו, בני דור ה Y, הוא פחד מחוסר מימוש. פחד להתעורר עוד 20 30 שנה ולהגיד “זה מה שעשיתי?”

“סיימתי את התואר ואני לא מאושר. ושואל את עצמי מה קורה הלאה. האם בזבזתי את הזמן שלי? מה אני צריך לעשות היום כדי להצליח מחר? כולם מספרים מסביב על כלמני הצלחות, בפייסבוק כולם נראים מאושרים. אז מה לא בסדר איתי?”

שום דבר לא לא בסדר, זה פשוט עידן המושלמות, עידן של להראות הצלחה מסחררת, שמחה ואושר על גבי הרשתות החברתיות בעוד שבפנים, רוב האנשים מחפשים את עצמים ושואלים שאלות על חייהם. 

רבים מבני הדור הזה לא נרדמים, לא מתעוררים, הרבה עישון, חרדות, בדידות…

זה לא כי אנחנו דפוקים. זה כי אנחנו מפותחים. חווים את ה’מטריקס’. אבל זה מתנגש עם המציאות ביום יום, עם הציפיות וזה יוצר פער מבפנים שיוצר חוסר שקט.

מצד אחד מרגישים את זה שכל המציאות הזאת היא חלום, סיפור, מצד שני מסרבים להתעורר. מפחדים להתעורר. וכמו בסרט הלופר בו השחקנים נכנסים לתוך חלום בתוך חלום בתוך חלום, כך גם אנחנו רק טובעים עוד יותר בחלום שכולם מנסים למכור לנו. וזה פשוט לא עובד לנו. לא מצליח. אנחנו מפותחים מדי. מבינים, רגישים, פתוחים מדיי. אנחנו מבינים שהחלום הזה הוא שקר ורוצים לאחוז בו בכל זאת. הניגודיות הזו היא קשה מנשוא.

אז מה עושים עם זה? איך אפשר לשנות את זה?

דבר ראשון צריך להכיר בזה. לדעת – זה המצב.

ועכשיו אפשר להתחיל!

בשביל מה אנחנו חיים, אוהבים, יוצרים, מתים? בשביל מה? אם הכל זה לופ של ‘מטריקס’ אז מה המשמעות של כל זה?

יש בקיום מרכיב נצחי שתמיד היה תמיד ישנו ותמיד יהיה. 

תנסו לרגע לעשות את התרגיל הבא.

תנשמו עמוק שלוש נשימות לתוך הלב שלכם  (במרכז הגוף, לא הלב הפיזי אלא האנרגטי). שלוש נשימות עמוקות. עד שאתם מרגישים את הנוכחות המלאה שלכם בתוך הלב. ואחרי שעשיתם את זה דמיינו שאתם מתחילים לעוף עמוק לתוך הלב של עצמכם.

תעופו עמוק לתוך הלב שלכם. אל תשכחו לנשום. ותרגישו איך לאט לאט הכל הופך אור. איך אתם מגיעים לעומק של האור של הלב שלכם. יותר ויותר עמוק לתוך העומק של הלב שלכם. וכשהגעתם לעומק של העומק של הלב שלכם שאלו את עצמכם “מה יותר עמוק מזה?” ותמשיכו עוד ועוד פנימה.

לכל הרעיונות התמונות או הסיפורים שיכלים לצוץ בדרך אמרו: “היי, טוב לראות אותך. אבל מה יותר עמוק מזה?” והמשיכו לעומק של העומק של הלב שלכם. 

מעבר לסיפורים, רעיונות זכרונות…

לעמוק של העומק של העומק של האור שבלב שלכם. 

וכשאתם מרגישים שהגעתם הכי עמוק שיש תנשמו עמוק ותמשיכו אפילו יותר עמוק. 

ואז

תנוחו שם. פשוט תנוחו באור הזה. תתמוססו לתוכו. ותנו לו להציף אתכם, תהנו ממנו ותרגישו מה המרקם שלו, מה הצבע שלו, מה התחושות שלכם כשאתם שם.

מדיטציה מודרכת מוקלטת – חיבור אל האור שבלב

האור הזה, שבעמוק של הלב שלכם הוא מה שתמיד היה תמיד יהיה ותמיד ישנו. הוא מעבר לכל רעיון מחשבה או רגש. הוא כל מה שיש.

ובחיים האלה אנחנו לומדים איך להביא את המופשטות של האור הזה לתוך חיי יום יום של גוף. זו בעיני מהות החיים, לחיות בגוף ובאדמה באהבה ובחיבור אין סופי למהות הזו.

אז למה אנחנו לא מרגישים כל הזמן את עצמנו באור הזה? למה אנחנו לא חווים כל הזמן, כל רגע את האושר האין סופי של חוסר הפרדה, קירבה אהבה? למה יש לנו כל כך הרבה רגשות? כל כך הרבה אמונות מגבילות? למה?

כשהייתם באור הזה בטח ראיתם שאין גבולות. אתם לא מתחילים ולא נגמרים. אבל אצלנו בתוך הראש שלנו יש גבולות. והגבולות האלה שאנחנו חווים בחיי היום יום. כאילו יש הפרדה בין דברים שונים, הגבולות האלה הם שגורמים לנו להאמין באשליה של הנפרדות. של הצלחה וכישלון, של הוא ואני. ועם הגבולות הללו אנחנו לומדים לעבוד. 

למפגש אישי ולהעמקה ביחד איתי, בחרו תאריך ושעה

Loading...

 

שיתוף

Facebook
Twitter
LinkedIn
עלמה גלית פיין

עלמה גלית פיין

טיפול אנרגטי ורגשי בכלים של דמיון מודרך, הלב הסקרן, שיטת התטא הילינג, TEMCBT ומורה לתטא הילינג.

הכי פופולרים

עדכונים נוספים

הרשמה לחדשות שבועיות/חודשיות ובלוגים

ללא ספאם, עדכונים רלוונטים

אני גם ברשתות!

קטגוריות

עוד בבלוג

איך להתמודד עם גבר נרקסיסט

10 סעיפים שיראו לך שהיית בקשר עם גבר נרקיסיסט: 1. מדובר כמעט תמיד בנשים מאד חזקות חכמות יפות ומעניינות שאיכשהו מצאו את עצמם במצב הזה.

הפחד של דור ה Y

הפחד הכי נפוץ אצלנו, בני דור ה Y, הוא פחד מחוסר מימוש. פחד להתעורר עוד 20 30 שנה ולהגיד “זה מה שעשיתי?” “סיימתי את התואר

מערכת יחסים אובססיבית

בתוך מערכת יחסים אנחנו ננסה לרוב לתקן או לשחזר את החוסרים ואת החוזקות ממערכת יחסים האינטימית והאינטנסיבית ביותר מחיינו המוקדמים – הקשר שלנו עם משפחתנו.